Tek Katlı Müstakil Ev Yapımı ve Fiyatları?

Tek katlı müstakil ev hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek ve en güzel eve sahip olmak için doğru yerdesiniz. 25+ yıllık bilgi, birikim ve deneyimimizle garantili çözümler sunuyoruz. Bugüne kadar %100 müşteri memnuniyeti ile geliştirdiğimiz projelerimize her gün yenilerini ekliyoruz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi

  1. Anasayfa
  2. İnşaatlar
  3. Ev Yapımları
  4. Tek Katlı Müstakil Ev...

Müstakil ev bir alan üzerine inşa edilen, tek bir aileye mahsus, kullanımı sadece bir aileye ait olan ev modelidir. Kalabalık apartman hayatından ve şehir hayatından sıkılanların ortak hayallerinden birisi müstakil bir evde yaşam sürmektir. Müstakil ev dendiği zaman çoğu kişinin ilk aklına gelen villa ya da iki katlı, çok katlı gösterişli evler gelmektedir. Fakat müstakil ev çeşitleri de pek çok yönden ayrıcalık sunmaktadır.

Tek katlı müstakil ev nasıl yapılır? Tek katlı müstakil ev çeşitleri kent merkezlerinden çok kırsal alanlarda veya yazlık bölgelerde yapılabilmektedir. Çünkü kalabalık kent merkezlerinde tek katlı evler için müsait arazi bulmak pek mümkün değildir. Bununla birlikte müstakil ev projeleri mimari olarak hem şehir hem de kırsal bölgelere rahatlıkla uyum sağlayabilecek yapılardır. Firmamız bu alanda uzman bir ekiple hizmet vermekte, hayalinizdeki müstakil ev projesinden çok daha fazlasına sahip olmanızı sağlamaktadır.

Modern, kullanışlı, konforlu, zarif ve bütçe dostu müstakil ev modellerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilir, hayallerinizi paylaşabilir ve en kısa sürede hayata geçirerek kullanımınıza sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Tek Katlı Müstakil Evler Neden Tercih Edilir?

Tek katlı müstakil evin avantajları nelerdir? Bir tek katlı müstakil evde oturmanın birçok avantajı vardır. Bağımsız bir evde yaşamak isteyenler, geniş aileler ve şehrin uzağında bir hayat sürmeyi tercih edenler için tek katlı müstakil evler son derece idealdir. Böyle bir evde oturmak için diğer nedenleriniz şunlar olabilir:

Müstakil ev hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/mustakil-ev sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  • Tek katlı müstakil ev daha fazla mahremiyet sağlar. Apartman dairelerinde çok sayıda insan bir arada yaşamaktadır. Bu nedenle de herkesin uyması gereken toplum kuralları vardır. Oysa müstakil evler bağımsız olduklarından bu tür kurallar yoktur. Komşularınızla paylaştığınız ortak alanlar olmadığından dilediğiniz gibi yaşama şansınız vardır.
  • Müstakil ev, mimari açıdan daha fazla özgürlük sunar. Apartmanlar yapı şirketinin ve mimarların anlayışını yansıtacak şekilde tasarlanıp yapılır. Dekorasyon açısından yapılabilecekler de sınırlıdır. Fakat tek katlı müstakil ev projelerinde beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun mimari dokunuşlar yapılabilir. İnşa sürecine doğrudan dahil olabilir, kendi zevkinizi ortaya koyabilirsiniz.
  • Müstakil evler size özel yeşil alan sağlar. Kendinize ait bir bahçeniz olur. Apartmanlarda sınırlı bir yeşil alan olsa bile bunu komşularınızla paylaşmak zorunda kalırsınız. Bahçenize de dilediğiniz bitkileri dikme şansınız olmaz. Oysa müstakil evinizin bahçesinde dilerseniz sebze, meyve yetiştirebilir dilerseniz çocuklarınız için veya evcil hayvanlarınız için özgürce oynayabilecekleri alanlar oluşturabilirsiniz.
  • Tek katlı müstakil ev ile doğayla iç içe olursunuz. Bahçenizi tamamen kendi isteğinizi göre şekillendirebilir, orada yılın her döneminde keyifle zaman geçirebilirsiniz.
  • Bu evler için bahçeniz büyükse yüzme havuzu da yaptırabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zaman rahatlamak, suda keyifli zaman geçirmek için havuzu kullanabilir, yüzebilir ya da spor aktivitesi olarak yüzme yapabilirsiniz.
  • Müstakil ev projelerinde çok farklı materyaller kullanılabilmektedir. Dilerseniz ağaç ev ya da ahşap ev olarak kullanabilirsiniz. Farklı ağaç türleri kullanılarak inşa edilecek ağaç evler tamamen doğal bir yapı olacaktır. İstenen ölçülerde ve özelliklerde inşa ettirmeniz mümkün olacaktır. Dilerseniz de taşlardan yapılan bir eve sahip olabilirsiniz. Farklı özelliklerdeki taşlar sayesinde doğaya uyumlu, uzun ömürlü, iklim şartlarına uyum sağlayan bir eve sahip olabilirsiniz.

En İyi Tek Katlı Müstakil Ev Projeleri?

Tek katlı müstakil ev projeleri çok farklı nedenlerle tercih edilebilmektedir. Son zamanlarda şehirde ev satın almak ve geçinmek oldukça zorlaşmıştır. Bundan dolayı da birçok insan köylere göç etmeye başlamıştır. Köyde bir arsası olanlar için müstakil köy evi projeleri oldukça rağbet görmekte, kullanışlı ve konforlu bir müstakil ev yaptırılarak burada yaşam devam ettirilmektedir. Bu tarz evlerde genellikle sadece bir aile barınmakta, bahçesi olmakta ve bazen de havuzlu yaptırılmaktadır.

Müstakil ev projeleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/mustakil-ev-projeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Havuzlu ev yapımı fiyatları? Tek katlı müstakil havuzlu ev projeleri özellikle yazlık yerlerde çok daha gözde olmakta, bahçeli, havuzlu evlerde her gün bir tatil havasında geçirilebilmektedir. Havuzun boyutu ve evin boyutu ile tasarımı tamamen sizin isteklerinize göre yapılabilmektedir. Bir arsaya yapılan, kendi bahçesine, çit alanına, otoparkına, dinlenme alanına vs. sahip olan tek katlı müstakil ev projeleri genellikle şehirdeki apartmanlara nazaran daha uyguna da mal edilebilmektedir. Hem ekonomik olarak daha uygun olmaları hem de kullanım açısından sağlamış olduğu avantajları sayesinde bu tarz evlerde çok daha huzurlu vakit geçirilebilmektedir.

Müstakil ev yapımı firmaları? Müstakil ev projelerinde hizmet alacağınız firma son derece önemlidir. Bu tarz bir ev yapımı için bilgi, birikim, deneyim, yenilikçilik son derece önemlidir. Sonuç Yapı olarak her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve teknolojinin en son olanaklarını yakından takip eden bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde dinliyor, anlıyor, fikirlerinize değer veriyor ve yol gösteriyor. Teknoloji alanındaki, yapı inşaat sektöründeki, dekorasyon alanındaki bütün gelişmeleri yakından takip ederek en hızlı biçimde uygulamaya geçiriyor. Böylece her defasında beklentilerinizin üzerinde sonuçlara imza atıyoruz.

Tek Katlı Müstakil Ev Maliyeti Ne Kadar?

En çok tercih edilen tek katlı müstakil ev modelleri hangileridir? Tek katlı müstakil ev model konusunda çok fazla alternatif sunmaktadır. Firmamız bugüne kadar yüzlerce farklı müstakil ev tasarlamış ve hayata geçirmiştir.

Çatı katı ve garajı olan, modern bir çizgiye sahipmüstakil ev modelleri hemen her iklim ve bölge koşuluna uyum sağlayan yapısıyla öne çıkmaktadır. Açık oturma planı sayesinde geniş bir kullanım alanına sahip olabilirsiniz. Çatı katını adeta ikinci bir kat gibi değerlendirebilirsiniz. Country tarzı klasik bir müstakil ev tercih edebilirsiniz. Adeta dönem filmlerinden kopup gelmiş klasik bir evde oturabilirsiniz. Kutu tarzı tek katlı müstakil ev modelleri sayesinde modern bir dış cephe görüntüsüne sahip, stil sahibi bir eve sahip olabilirsiniz. Retro tasarımlı göz alıcı ev modellerini özellikle ağaç evlerde tercih edebilir, göz alıcı mimariyle sıra dışı bir eve sahip olabilirsiniz.

Müstakil villa hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/mustakil-villa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tek katlı müstakil ev maliyeti ne kadar? Tek katlı müstakil ev fiyatları evlerin malzemelerine, metrekarelerine, tasarım detaylarına ve daha başka özelliklerine göre değişmektedir. Ağaç ev fiyatları evin ölçüleri büyüdükçe büyümektedir. Ayrıca sizin tasarım tercihlerinize göre ahşap ev maliyeti şekillenmektedir.

Taş ev fiyatları da evin özellik ve boyutlarına göre belirlenmektedir. Sonuç Yapı firmamız gerek taş ev maliyeti gerekse diğer bütün müstakil ev maliyetlerinde bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmaktadır. Hayalinizdeki evin maliyeti için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button