Havuzlu Ev Yapımı ve Modelleri?

Hayalinizdeki havuzlu ev projeleri hakkında aradığınıza her şeyi sayfamızda bulabilirsiniz. 25+ yılın deneyim, bilgi ve birikimiyle sektörde hizmet veriyor, hayallerinizi hayata geçirmek için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Havuzlu ev ve fiyatları hakkında bütün merak ettikleriniz için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi

 1. Anasayfa
 2. İnşaatlar
 3. Ev Yapımları
 4. Havuzlu Ev Yapımı ve...

Havuzlu ev hemen herkesin hayalidir. Günümüzde özellikle kalabalık ve yoğun şehir hayatından sıkılanların ortak hayali şöyle sakin, sessiz bir yerde, güzel bir havuzu olan, şık ve konforlu bir evdir. Bunun için günümüzde yapı inşaat sektörde çok büyük değişimler olmuş, gelişmeler sayesinde böyle bir havuzlu ev yapımı çok daha kolay hale gelmiştir.

Havuzlu ev sadece havuzdan ibaret değildir. En temel özelliği bahçesinde bir havuz olması olsa da bu tür evler genellikle müstakil evlerdir. Geniş bahçeleri vardır ve mimarisi de geniş alan tasarımına sahiptir. Firma olarak yıllardır yüzlerce havuzlu ev projesine imza attık ve her defasında müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde sonuçlara imza atmayı başardık. Yine de hep daha iyi ev yapımı için çalışıyor, en son teknolojiler ve dekorasyon trendleri eşliğinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerin de arzuladığınız müstakil ev projeleri için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Havuzlu Ev Hangi Avantajları Sağlar?

Havuzlu ev hangi avantajları sağlar? Ya da havuzlu evin avantajları nelerdir sorusu akla gelebilir. Günümüzde yaşam büyük oranda apartman dairelerine kaymıştır. Özellikle büyük şehirlerde binlerce insan tek bir apartmana ya da siteye sığabilmektedir. Bu aslında insanları sosyalleştirmenin aksine asosyalleştirmektedir. İnsanlar alt, üst komşularını dahi tanımadan yıllar geçirebilmektedir. İş ve ev arasındaki hayat bir süre sonra kişileri tamamen asosyalleştirebilmektedir. Oysa müstakil havuzlu ev özgürlüktür. Doğaya kaçır ve doğanın kalbinde kendini yeniden buluştur.

Özel havuzlu villa hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/ozel-havuzlu-villa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Havuzlu tek katlı müstakil ev ya da çok katlı müstakil ev projelerimiz sayesinde elde edeceğiniz birçok avantaj vardır. Bunların bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Havuzlu müstakil evler özellikle çocuklu aileler için özgür bir yaşam alanıdır. Ailenizle, çocuklarınızla bahçeli, havuzlu bir evde çok daha kaliteli zaman geçirebilirsiniz.
 • Havuzlu müstakil ev evcil havanlarınız için de büyük bir özgürlük sağlamaktadır. Evcil hayvanlarınız müstakil evlerinizin bahçesinde diledikleri gibi koşup oynayıp eğlenebilirler. Yüksek katlı apartmanlardaki güvenlik sıkıntısı olmadan diledikleri zaman dışarı çıkabilir, hatta dışarda onlara özel alan dahi inşa edebilirsiniz.
 • Havuzlu müstakil evlerde gürültü sıkıntısı olmadan yaşayabilirsiniz. Alt, üst komşularınızın gürültülerinden rahatsız olma gibi bir derdiniz olmaz. Ya da onları rahatsız etmekten çekinmezsiniz. Havuzlu evinizi büyük davetler, özel organizasyonlar için kullanabilirsiniz. Arkadaş çevrenizi, aile yakınlarınızı sıkıntı yaşamadan ağırlayabilir, müzik dinleyebilir, eğlenebilir, çıkaracağınız sesin, kokunun başkalarını rahatsız etmesi derdine düşmezsiniz.
 • Havuzlu müstakil evlerde otopark sorunu yaşamazsınız. En az bir tane kapalı araba garajına ve açık otoparka sahip olabilirsiniz. Böylece araçlarınızı her zaman dilediğiniz gibi olumsuz hava şartlarından ve çevresel risklerden koruyabilirsiniz.
 • Havuzlu müstakil evde ufak da olsa bir bahçeniz olacaktır. Araziniz uygunsa çok büyük bir bahçeniz de olabilir. Burada doğa ile iç içe olabilirsiniz. Bahçenizdeki havuz özellikle yaz aylarında her an bir tatil havasında olmanıza imkan verecektir.
 • Apartman yaşantısında komşularla problem yaşamak oldukça yaygındır. Problem yaşamasanız dahi birçok şeye susmak, göz yummak zorunda kalabilirsiniz. Oysa havuzlu ev komşularla oluşabilecek problemler açısından daha az sıkıntı içerir. Bakım giderleri, gürültü, ortak kullanım alanları, ısınma gibi sorun olabilecek konularda, alınacak kararlarda müstakil olmanın avantajını yaşarsınız.
 • Havuzlu müstakil ev pek çok farklı malzemeden, farklı şekillerde yapılabilir. Bu sayede hem bütçenize hem zevkinize hem de ihtiyacınıza göre evlere sahip olabilirsiniz. Mesela taş tercih edebilir, köy evi havasında havuzlu taş evlere sahip olabilirsiniz. Doğal taşın kendine özgü dekorasyonu ve sağlamlığından ve iklim şartlarına uyum sağlayan yapısından yararlanabilirsiniz.

Ağaç ev modellerini de tercih edebilir, ağacın kendine has dokusu, desenleri ve doğallığını deneyimleyebilirsiniz. Ustalarımızın sanatçı titizliğiyle işleyecekleri havuzlu ağaç ev projeleri sayesinde doğayla uyumlu, şık, kaliteli ve konforlu bir mekana sahip olabilirsiniz.

Taş Ev Fiyatları ve Özellikleri?

Taş ev modelleri de tarihten günümüze kadar uzanan ve asla popülaritesini asla yitirmeyen ev çeşitleri arasında yer alıyor. Güvenli bir yaşam sağlamasının yanı sıra doğal taş malzemenin estetik çekiciliği taş evleri bugün hala ön planda tutuyor. Taş evler dayanıklılık ve uzun ömürlülük bakımından benzersiz bir seçenektir.

Görünümleri ile hem modern ve yenilikçi hem de kültürel ve tarihi bir tasarım ile inşa edilebilirler. Taş ev yapımı hizmetlerinden faydalanacak olanların süreci diğer ev yapım malzemelerine göre çok daha önceden başlatmaları gerekir. Bunun sebebi elbette taş evlerin inşa sürecinin uzun olması ve el işçiliği ile yapılıyor olmasıdır. Ayrıca iyi ve uygun taş ev fiyatları için alanında uzman bir taş ustası bulmanız da gerekebilir. Elbette bu işlemleri uygun taş ev maliyeti ile hizmet veren inşaat şirketleri aracılığı ile kolaylaştırabilirsiniz.

Taş ev fiyatları hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/tas-ev-fiyatlari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Taş ev yapımında nelere dikkat edilmelidir? İhtiyaçlarınız, beğenileriniz, bütçeniz, arsanızın konumu, büyüklüğü ve bölgenin mimari özellikleri evinizin yapımı konusunda etken unsurlardır. Evi hangi amaçla kullanacağınız, yani yaz-kış oturacağınız bir ev mi yoksa tatil evi mi olacağı da evinizin hem modeli hem de dekorasyonu konusunda önemli bir kriterdir. Yerel yönetimin inşaat kuralları da evinizin kaç katlı olacağı ve büyüklüğü konusunda bir kriter oluşturacaktır. Tüm bu durumları göz önünde bulundurunca sizin için en uygun olan modeller genel hatları ile ortaya çıkacaktır.

Modern Havuzlu Ev Projeleri?

Havuzlu ev modelleri ülkemizde son derece popülerdir. Bunda en temel etken ülkemiz ikliminin buna uygun olmasıdır. Birçok bölgemizde yazların uzun sürmesi ve sıcak günlerin çok fazla olması havuzları oldukça cazip hale getirmektedir. Yaz sıcaklarında kendi evinizde bir havuza sahip olmak eşsiz bir deneyim sağlayacaktır. Tek başınıza, aile bireylerinize ya da misafirlerinizle birlikte dilediğiniz zaman, dilediğiniz gibi havuzunuzun keyfinizi çıkarabilirsiniz.

Sadece havuz suyunun değil havuzlu ev projesinde havuz kenarının, bahçenin de keyfini çıkarabilirsiniz. Böylece 12 ay boyunca açık hava etkinlikleri yapabileceğiniz eşsiz bir alana sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte havuz kenarında güzel partiler düzenleyebilirsiniz. Bu alanda sınır sadece sizin hayallerinizdedir.

Villa proje hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/villa-proje sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Havuzlu müstakil ev avantajları? Havuzlu müstakil ev projeleri çok farklı şekillerde olabilir. Tek katlı, iki katlı, tripleks, çatı katlı, verandalı ve bahçeli havuzlu ev gibi pek çok farklı projeyi sizin için hazırlayabilir, arazinizin özelliklerine ve sizin isteklerinize göre tasarlayabilir, en kaliteli biçimde imal edebiliriz.

Havuzlu ev dendiğinde çoğu kişinin aklına villa gelir. Fakat her havuzlu ev villa olmak zorunda değildir. Ufak bir köy evi ya da bağ evi de havuza sahip olabilir. Önemli olan proje detaylarının iyi hazırlanması ve bir havuzlu evin sahip olması gereken özellikleri göz önünde bulundurularak yapılmasıdır. Bu açıdan havuzlu evlerin dizaynı normal bir müstakil evden ya da villadan çok daha farklıdır. Hem havuzun hem de evin özenle dizayn edilmesi, havuzunun konumunun iyi ayarlanması, kullanılan malzemelerin her birinin titizlikle seçilmesi gerekir. Hem konforlu olmalı hem temizliği kolay olmalı hem de estetik olarak gözünüze ve rahatınıza hitap etmesi gerekir. Bizler alanında eğitimli, deneyimli, zevk sahibi ve özverili ekibimizle birlikte gözlerinizi şenlendirecek, rahat edeceğiniz ve keyif alacağınız havuzlu ev modellerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Havuzlu Ev Maliyeti Ne Kadar?

Köy evi projeleri dahil ev projelerinde pek çok farklı model tercih edilebilir. Model seçeneği tamamen sizin bütçenize, hayalinize, kullanım tarzınıza ve arazinize göre değişecektir. Uzman ekibimiz en iyi projeleri hazırlayacaklar, onayınıza sunacaklar ve her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlayacaklardır.

Havuzlu ev maliyeti ne kadar? Havuzlu evin maliyetini etkileyen birçok etmen vardır. Mesela havuzlu evin hangi malzemeden yapılacağı önemli bir detaydır. Ağaç ev fiyatları kullanılacak ağacın türüne, evin ölçülerine, tasarım detayına, havuzunun özelliklerine, çevre düzenlemelerine vs. göre fiyatlandırılacaktır.

Taş ev fiyatları da benzer şekilde olacaktır. Kullanılacak taşın özelliklerine, evin metrekaresine, havuzunun metrekaresine, işçilik detaylarına, bahçe tasarımına ve daha başka etkenlere göre taş ev maliyeti farklılaşacaktır. Sonuç Yapı olarak her zaman ahşap ev maliyeti ve diğer evlerimizin maliyetinde müşterilerimizin bütçesini en iyi biçimde kullanmaya çalışıyoruz. En uygun fiyat avantajları ile en kaliteli, estetik ve kullanışlı projelere imza atıyoruz. Merak ettikleriniz ve fiyat bilgisi için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button