Müstakil Ev Projeleri ve Fiyatları?

Müstakil ev projeleri hakkında bilgi almak için doğru adrestesiniz. Bu alanda 25+ yıldır hizmet veriyor ve ilk günkü heyecanla devam ediyoruz. Güvenilir, kendine özgü tasarımları ve kaliteli projeler üzerinde çalışıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ile başarılı işlere imza atan bir firmayız.

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi

 1. Anasayfa
 2. İnşaatlar
 3. Ev Yapımları
 4. Müstakil Ev Projeleri ve...

Birçoğumuzun müstakil evler hakkın bilgi sahibi olduğunu biliyoruz. Tek katlı ya da iki katlı, kişiye özel evlerdir. Hiçbir yapı ile bağlantısı olmayan bu evler, bağımsız ev anlamında da gelmektedir. Artık birçok insan kaos dolu şehir keşmekeşinden uzaklaşmak için müstakil ev projeleri ile ilgileniyor. Kişiye özel arsa üzerine yapılan bu evler bir ya da iki katlı olarak yapılmaktadır. Bazan üç katlı tripleks müstakil evlerde yapılıyor. Bu evler daha çok villa özelliği taşımaktadır.

Müstakil ev yapımına nasıl başlanır? Müstakil ev seçimini daha çok sakinlik arayan kişilerin tercihi olabilmektedir. Şehir hayatı bu kadar büyümüşken sakin bir ortamda sakin bir yaşam sürmek isteyen kişi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Böyle bir durumda müstakil ev projeleri üzerinde arayışa çıkar, istedikleri tiplerde yapılar oluşturulmaktadır. Altında, üstünde evler bulunmadan özel alanlara sahip olabiliyorsunuz. Gürültülü yaşam alanlarından uzak, sakin ve kendine özgü bahçesi olan bir evde yaşamak istiyor olabilirsiniz. Firmamız sizlere özel müstakil ev projeleri ile hayallerinize kavuşmanızda yardımcı olacaktır. Tek katlı müstakil ev veya iki katlı müstakil ev tercihlerinize uygun projeler yapılmaktadır.

Müstakil Ev Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Müstakil ev özellikleri nelerdir? Müstakil ev projeleri içerisinde tek katlı evler, iki katlı ve villalar yer alır. Evlerin özellikle gizliliğe önem verilerek inşa edilmesi istenir. Bahçesini daha rahat kullanmak için insanların tercihi niteliğindedir. Müstakil evlerin oldukça fazla özelliği bulunmaktadır. Bunlar:

Müstakil ev hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/mustakil-ev sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 • Genellikle müstakil ev projeleri geniş ve büyük alana göre yapılabilmektedir. Böylece aileler için özellikle hareket ve konfor alanı saylanmış oluyor.
 • Müstakil evler fiziki olarak lüks olabiliyor ve geniş bahçesi ile dikkat çekici bir görünüme sahiplerdir. Bu durumda geniş alanları aksesuarlar ve mobilyalar ile dekor etmek oldukça zevkli bir görüntü ortaya koyabilmektedir.
 • Müstakil evleri istediğiniz şekilde projelerini yaptırabiliyorsunuz. Müstakil ev projeleri içerisinde isterseniz ahşap, isterseniz beton özelliklere sahip projeler yaptırabilirsiniz. Size özel konfor alanı sağlayan müstakil evler için güvenlik önlemlerini daha fazla seçenekler ile sağlayabilirsiniz.
 • Bu evler geniş ve büyük alanlara sahip olduğu için çokça özel alanı bulunmaktadır.
 • Bahçeli ev olması özelliği ile bahçesinde istediğiniz gibi eğlenebilir, mangal yapabilir, bahçede toprağı kullanarak bitki yetiştirebilirsiniz.
 • Evcil hayvanlarınız için mükemmel bir seçim olacaktır. Apartman dairelerinde evcil hayvan bakımı zor olabiliyor. Diledikleri gibi bahçeyi kullanabilir, güvenle orada barınabilirler. Ayrıca çocuklar içinde bahçe güzel bir yaşam alanı sağlıyor. Onlar için bir ağaç ev projesi oluşturabilirsiniz.
 • Alt ve üst komşu problemleri yaşamadan dilediğiniz gibi hareket edebiliyorsunuz.
 • Müstakil evler için özellikle havuzlu ev yaptırabilirsiniz. Bu müstakil ev hayali olan herkes için özel bir istek niteliğinde.
 • Araçlarınız için özel bir garaj sayesinde güvenliğini sağlayabiliyorsunuz. Böylece araç çalınma, hasar görme gibi dertleriniz olmayacaktır.

Bu özellikleri ile yaşam alan standartlarınıza göre müstakil bir ev kurabilirsiniz. Müstakil ev projeleri için özel istekler ile evin özellikleri değişebilmektedir. Firmamız gerek müstakil evler gerekse diğer ev modelleri ile hizmetler sunmaktadır. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz bizler ile 7/24 iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

Müstakil Ev Proje Aşamaları?

Sakin ve huzurlu bir ortamda müstakil ev sahibi olabilirsiniz. Tercihlere göre müstakil ev modelleri için firmamız 25+ yıllık deneyimi ile başarılı projeler yürütmüştür. Ev yapımı konusunda tecrübesini ortaya koyan bir firma arayışında iseniz, firmamız bu konuda en iyisi olmaya yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Müstakil ev nasıl yapılır? Müstakil ev yaptırmak istiyor ama nasıl olacağını bilmiyor musunuz? Bu konuda tedirgin olmanıza hiç gerek yok. Plan, proje olmadan ve tecrübeli insanlardan fikir almadan bir ev inşa etmek oldukça zor. Doğru olan bu olduğu için sizlerde deneyimli bir firma ile anlaşabilirsiniz. Böylece güvenle müstakil ev projeleri sayesinde hayalinizdeki evi oluşturabilirsiniz. İsterseniz köy evi projeleri isterseniz ağaç ev projelerini sizler için yapmaktayız. Böyle bir istek için firmamız sizlerin tercihlerine göre bir yol çizecektir.

Müstakil ev yapım aşamaları? İlk olarak hangi tipte bir yapı yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Alanında uzman çalışanlarımız sizlerin seçtiği yapı tipine göre proje oluşturacaktır. Bu yapı tipi seçiminde daha sağlıklı ve güvenilir olması amacıyla yapılmaktadır. Hayalinizdeki evi tasarlamak için işinin ehli ekip arkadaşlarımızdan yardım alarak sizin anlatmış olduğunuz çizimler yapılmaktadır. Ev yapım aşamalarında birçok formalite ile uğraşmadan bizler Sonuç Yapı ailesi olarak gereken işlemleri proje sonuna kadar yürütmekteyiz. Müşterilerimizin görüşlerini önemsiyor ve gereken işlemleri yürütmeye devam ediyoruz. Yeter ki hayal edin bizler en uygun şekilde sizlere hayallerinizi gerçekleştireceğiz.

Müstakil Ev Projeleri Fiyatları?

Müstakil ev proje maliyetleri ne kadar? Müstakil ev projeleri maliyetler konusunda kesin bir şey söylemek zor olacaktır. Birçok modelde müstakil ev projeleri yapılmaktadır. Burada ihtiyaçlara göre maliyetler artış gösterebiliyorken azalış da gösterebilir. 

Tek katlı müstakil ev hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/tek-katli-mustakil-ev sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Taş ev maliyeti ile ağaç ev maliyeti birbirlerinden farklıdır. Kullanılacak malzemeler, projeler, istekler gibi etkenler taş ev fiyatları konusunda değişkenlik gösterecektir. Bu konuda kesin bir rakam vermek doğru olmayacaktır. Önemli olan evin yapısı ve bu evi yaparken profesyonel bir destek alıp almamak. 

Tüm bunlar dışında arsa, evin kaç katlı olacağı, kaba inşaat, proje maliyeti, bahçe duvarı gibi etkenler göz önünde bulundurulduğunda maliyetler hem azalabilir hem de artabilir. Tamamen proje içeriğine bağlı diyebiliriz. 

Ahşap evlerin maliyeti ne kadar? Ahşap ev maliyeti kullanılan malzemelere göre uygun olsa da taş evde bu maliyetler artabiliyor. Eğer ki tercihinizi ağaç evden yana tutacaksanız ağacın yapısına, ne kadar kullanılacağı, evin ölçüleri gibi birtakım unsurlar ağaç ev fiyatları konusunda etkili olacaktır. Kısacası malzemeler genel olarak maliyetleri etkilemektedir.

Farklı malzemeler ile yapılan evlerin maliyetleri metrekareye göre değişkenlik göstermektedir. Müstakil ev projeleri istek ve modellere göre farklı olacaktır. Arsa maliyeti ile oturum maliyeti de oldukça etkili orantılarda seyretmektedir. Mesela ortalama bir arsa için büyük bir ev inşa edildiğinde bahçe kısmında çok bir alan kalmayacaktır ve maliyet olarak ekstra artacaktır. Ya da ev küçük inşa edildiğinde bahçede alan fazla ve maliyeti az olacaktır. Bu konuda orantıyı dengelemekte oldukça önemlidir.

Müstakil ev yapan firmalar? Müstakil ev projeleri ile hayalinizi kurduğunuz evlerde huzurla yaşamak sizlerin de en doğal hakkı. Fakat maliyetler kafanızı karıştırıyor olabilir. Tüm bunlar göz önüne alındığında müstakil ev projeleri için doğru firmalar tercih sebebi olacaktır. 

%100 en uygun fiyatlardan yararlanmak ve kaliteli işler çıkartan bir firma arayışındaysanız Sonuç Yapı firmamız sizler için doğru tercih olacaktır. Alanında uzman ekibi, deneyimli ve tecrübeli 25+ yıllık çalışmaları sizlere referans sağlayacaktır. Müşterilerimiz için 7/24 fiyatlar konusunda bilgiler ve gerekirse teklifler alabilirsiniz.

Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button