Teras Su Yalıtımı Fiyatları?

Teras su yalıtımı ihtiyacı duyan müşterilerimizin işlerini oldukça kısa sürelerde hallediyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve pratik çözüm yollarımızla kıymetli müşterilerimizin yalıtım gereksinimlerini profesyonel bir biçimde karşılıyoruz. Sektörümüzde sahip olduğumuz 25+ yıl tecrübemizle ön plana çıkıyoruz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi

 1. Anasayfa
 2. Yalıtım Çeşitleri
 3. Teras Su Yalıtımı Fiyatları?

Genel olarak yalıtım herhangi bir yeri su, elektrik, ısı ve ses gibi etkenlerden korumak anlamına gelmektedir. Yapılacak yalıtımın en iyi sonucu vermesi için, kaliteli malzemeler tercih edilerek yapılması gerekir. Malzemelerin kaliteli olması tek başına yeterli olmamaktadır. İzolasyon işlemini uygulamalara hâkim kişilerin yapması sağlanacak faydayı arttırmaktadır. Tamda bu noktada en kaliteli malzemeleri, uzman ekibimiz aracılığıyla uyguluyor ve memnuniyetinizi arttırıyoruz.

Teras yalıtımı neden gereklidir? Teras su yalıtımı kişilerin terasları için mutlaka gereklidir. Sıcak hava iklimlerinde teraslar yoğun şekilde kullanıldığı için ve soğuk havalarda kar, yağmur gibi meteorolojik etkenler yalıtım işlemlerini zorunlu hale getirmektedir. Erken tedbir alarak teras su yalıtımı yaptırmak, mevsimlerin etkilerinden kolayca sıyrılmak demektir.

Teras Su Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Teras su yalıtımı işlemlerimizle sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz. Teraslarınızı her mevsim verimli bir şekilde kullanabilmeniz için kalıcı çözümlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Malzeme olarak son derece kaliteli olanları kullanmamız ile birlikte, sağlık açısından kesinlikle hiçbir zararla sizleri karşı karşıya getirmiyoruz. Teraslarınız için bizden hizmet alarak, en beklenmedik sorunlardan çabucak kurtulmanızı tavsiye ediyoruz.

Teras su yalıtımı aşamaları nelerdir? Su yalıtım işlemleri ilk olarak inşaat aşamalarında dikkat edilmesi gereken bir konudur. En başta yapılacak yalıtım ile sorunlar ortaya çıkmadan kolayca çözülebilmektedir. Zamanında izolasyon yapılmayan teraslar içinde mutlaka yalıtım işlemlerinin yaptırılması gerekmektedir. Teras su yalıtımı işlemlerinde;

 • Zemin etüdünün doğru yapıldığına,
 • Yalıtım için önceden hazırlık yapılmasına,
 • Hali hazırda bulunan zemin kaplamasına uygun malzeme kullanılmasına,
 • Seramik kaplamanın derz ile desteklenmesine,
 • Uygulama sonunda kuruma işlemi gerçekleşmeden yıkama işlemi yapılmamasına son derece dikkat edilmesi gerekmektedir.

Teras izolasyonu hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/teras-izolasyonu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yalıtım uygulamalarında teras zeminin kaplaması uygulama aşamalarını değiştirmektedir. Zeminlerin önceden mermer, seramik, fayans, beton ve hangi ürünler ile kaplanmış olduğu, yalıtım malzemesi olarak kullanılacak malzemeleri belirlemektedir. Zemin konusunda en doğru analiz ve incelemeleri yapıyor olmamız, tespit konusunda işimizi fazlasıyla kolaylaştırmaktadır.

Fayans üzerine teras su yalıtımı için nelere dikkat edilmelidir? Herhangi bir sorun bulunmayan fayanslar tespit edilmelidir. Kaplanması gereken boşluklar doldurulmalıdır. Tespitin doğru yapılması ile masrafların gereksiz yere artmasının önüne geçilmelidir.

Yalıtım işlemleri sadece teras katında oturanlar için mi gereklidir? Teras su yalıtımı yalnızca o katta oturanlar için değil binanın tamamı için çok önemlidir. Terasta birikecek su, ilk etki olarak sızıntı yoluyla alt kata zarar vermeye başlar. Daha sonra betonu çürütür ve bu durum binayı zayıflatır.

Su Yalıtımının Avantajları?

Sahip olduğumuz tecrübeler sayesinde sızıntı tespitlerini, çok fazla kırıp dökmeye gerek kalmadan kolayca yapıyoruz. İşinin ehli ustalarımız sayesinde ekonomik olarak zorlanmanızı istemiyoruz. Teras su yalıtımı ihtiyaçlarında işçilik aşaması izolasyon sağlanma süresini direkt olarak etkiler. Bu yüzden diğer müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ışığında, her zaman işimizin hakkını verebilmek adına titizlikle çalışmaya devam ediyoruz.

Yalıtım sonrasında neler yapılmalıdır?

 • Özellikle derz dolguları ile desteklenmiş yalıtım yapılan bölgeler çok sık yıkanmamalıdır. 
 • Teras alanları süpürge ve paspas gibi malzemeler ile temizlenmelidir. 
 • Teraslar çok fazla suya maruz bırakılmamalıdır. 
 • Teras su yalıtımı konusunda ustalarımızın aktardığı püf noktalarına kesinlikle uyulmalıdır.

Yalıtım konusunda bizimle çalışmanız durumunda, tekrar tekrar izolasyon yaptırmanıza gerek kalmamaktadır. Uygulamalarımızın verimliliği ve sağlamlığı sayesinde fazlasıyla uzun ömürlü yalıtımın keyfini yaşadığınızı göreceksiniz. Gayet hızlı bir biçimde sorunları tespit etmemiz ve yine aynı şekilde işlemlerimizi gerçekleştirmemiz ile tüm kaygılarınızdan sizleri kolayca kurtarıyoruz.

Su yalıtım hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/su-yalitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çatı izolasyonunu kim yaptırır? Çatı yalıtım işlemleri tıpkı teraslarınızın yalıtımı gibi son derece yüksek bir öneme sahiptir. Çatı bölümü için yapılacak yalıtım bina sakinlerinin tamamını ilgilendirmektedir. Sadece en üst katta ikamet edenler değil, binada bulunan herkes için izolasyon işlemleri önemli olmaktadır. Çatıların yalıtım işlemlerinin yanında bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise, çatının mutlaka doğru bir şekilde monte edilmesi gerektiğidir.

Çatı Su Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Çatılar için yapılacak yalıtım sayesinde yangın gibi tehlikelere karşı ciddi anlamda önlem alınmış olunur. Gürültü, ses, ısı ve su yalıtımı sağlanması, elde edilecek faydaların artmasına yardımcı oluyor. Çatıların yapım aşamasında, yalıtım işlemlerinin tamamlanması mutlaka gerekiyor. Yapım sürecinde yapılmayan yalıtım ve inşaat bölümlerinde verdiğimiz destekle, sizlere fazlasıyla kalıcı ve pratik çözümler sunuyoruz.

Çatı izolasyonunda hangi malzemeler kullanılır? Çatı su yalıtımı yapımı esnasında, çatı için kullanılan malzemelerin türüne göre karar verilmektedir. Çatı için en çok fayda sağlayacak ve uyumlu olacak kaliteli malzemeler tarafımızdan kullanılmaktadır. Yalıtım ihtiyaçlarınızda tespit konusunda oldukça uzman olan kadromuz işlerin pratik bir hal kazanmasını sağlıyor. Teras su yalıtımı süreçlerinde olduğu gibi, çatı yalıtımları içinde tüm standartlara uygun olan gayet dayanıklı malzemeleri tercih ediyoruz.

Çatı su yalıtımı hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/cati-su-yalitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yalıtımlı çatı olarak tasarlanan çatıların, ilk yapım zamanında sorunların en baştan çözülmesi, ileride yaşanabilecek tehlikelerin önüne geçer. Yalıtım konusu atlanan çatılar ise kesinlikle yalıtıma ihtiyaç duyar. Tespit ve tüm yapım işlemlerinde sunduğumuz profesyonel destek, gözünüzün arkada kalmasının önüne geçmemizi sağlıyor.

Çatı yalıtımı, çatının hangi bölümlerine yapılır? Çatının yapımında kullanılan malzemenin türüne göre belirlenen yalıtım işlemleri, çatının ne kadar zarara uğradığı ve hangi bölümlerinin hasarlı olduğuna göre değişir. İhtiyaç duyulan bölgeler, çatıların alt ve yan kısımları olabilmektedir. Tespitlerini tamamlayan ekibimiz yalıtım işlemlerine başlamaktadır.

Su İzolasyonunun Önemi?

Teras su yalıtımı ve çatı su yalıtımı uygulamaları kesinlikle göz ardı edilebilecek bir konu değildir. Çatı ve terasların izole edilebilmesi için kararlılık gösterilmesi gerekmektedir. Kararlarınızı olumlu anlamda etkilemek ve sağlayacağınız faydaları sizlere göstermek adına daima hizmetinizdeyiz.

Çatı yalıtımı için en iyi yöntemler nelerdir?

 • Tek katlı sürme yalıtım
 • OSB levha çeşitleri
 • Çatı altına uygulanan kaplamalar
 • Boyalı galvaniz levha ve boyalı alüminyum levha çeşitleri
 • Kiremit altı yalıtım
 • Sandviç şeklinde panel seçenekleri kullanılan en iyi yöntemler arasında yer almaktadır.

İzolasyon hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/izolasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teras su yalıtımı ve çatılar için yapılacak su yalıtımı, ısı kaybını önlemektedir. Dışarıdaki soğuk havanın çatı ya da terastan bina geneline yayılmasının önüne geçilmektedir. Çatı ve teras üzerinde kar birikmesi gibi durumlarda, sağlanan izolasyon sayesinde ısı kaybı ve sızıntı gibi durumların engellenebilmesi mümkün olmaktadır. Soğukla birlikte sıcak hava konusunda da koruma sağlanmaktadır. Çatı yalıtımında en sık tercih edilen malzemeler;

 • Poliüretan 
 • Cam ve taş yünü
 • Polistren olmaktadır.

Teras su yalıtımı ile birlikte çatı izolasyon gereksinimlerini hızlı ve kaliteli süreçlerimizle tamamlıyoruz. Uygulama ve müşteri memnuniyeti konularında kaliteden asla ödün vermiyoruz. Çatılarınızın su yalıtımını ve teras su yalıtımı gerekliliklerini 25 yılı aşan deneyimlerimizle tamamlıyoruz. Memnuniyetinizin en üst düzey şekilde karşılanması adına 7/24 ulaşılabilir olarak, her dilediğiniz anda bizimle iletişime geçebilmenizi sağlıyoruz.

Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button