Ahşap Ev Maliyeti ve Fiyatları?

Ahşap ev maliyeti ve yapımı hakkında bilgi edinmek için doğru adrestesiniz. 25+ yıllık tecrübesi olan firmamız ahşap ev yapımı ve modelleri için 7/24 bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Ahşap ev maliyeti için detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi

 1. Anasayfa
 2. İnşaatlar
 3. Ev Yapımları
 4. Ahşap Ev Maliyeti ve...

Müstakil ev projeleri gün geçtikçe isteklerle artmaya başladı. Bunlar içerisinde ahşap evler çok fazla istek üzerine imal edilmektedir. Günümüzde ahşap evler oldukça karakteristik bir özellik taşımaktadır. Doğayı bir şekilde eve taşıyıp bunu fiziksel bir görüntü ile ortaya çıkarmaktır aslında. Bu yüzden doğal hayatta yaşamayı tercih eden insanlar, ahşap evler için özel ilgi göstermektedir. Hafif yapıda olduğu için deprem riski düşüktür. Doğada kolay bulunabilen bir hammaddeye sahip olmasından dolayı ahşap ev maliyeti oldukça ekonomiktir. Taş ev fiyatları ile kıyaslandığında maliyetler oldukça makul gelebilir.

Neden Ahşap Ev Tercih Etmeliyim?

Neden ahşap ev tercih etmeliyim? Saymakla bitmeyen avantajları ile sizlerin tercihi olacaktır. Ahşap evler herkes için modern, rahat ve doğal bir yapılardır. Sağlam olması ile güvenilir bir yaşam konforu sağlar. Böyle bir ağaç ev yaptırmak için firmamız sizlere gereken yol haritasını çizecek ve evin bitimine kadar sizlere yardımcı olacak hizmetler sağlayacaktır. Ayrıca ahşap ev maliyeti konusunda sizlere uygun rakamlar hazırlayacaktır.

Ahşap ev tercih etmeniz için birkaç nedenler sıralayacak olursak şunlardır:

 • Hafif bir yapıda olduğu için yıkılma ihtimali düşüktür. Bu nedenle güvenli bir yapı olarak tercih sebebi olabilmektedir.
 • 80 yıla kadar ömrü vardır. Bu nedenle ömürlük evle sınıfında yer alır.
 • Ağaç hammaddesi kullanıldığı için doğal, sağlıklı ve ekonomiktir. Ahşap ev maliyeti bütçeler için uygun rakamlarla ortaya çıkabilmektedir.
 • Su ve enerji tasarrufu konusunda diğer bina yapılarına göre oldukça ekolojiktir. Ayrıca yenilebilir özellik taşıdıkları için geri dönüşüme elverişlidir.
 • Karbondioksit ve sera gazını emer, çevre kirliliğine karşı mükemmel izolasyon özelliği taşır.
 • Nefes alan duvarlar sayesinde havayı filtreler ve ahşap nem tutmaz.
 • Sert kış havalarında ısı yalıtımı özelliği ile evi sıcak tutacaktır.
 • Ahşabın insan psikolojisine iyi geldiği de bilinmektedir.
 • Ahşap evlerde tozlar çok az olur. Bu konuda temizlik ya da alerjik sıkıntılar çekmezsiniz.
 • Ahşap evler çok hızlı yapılmaktadır. 3-4 hafta kadar yapımı tamamlanabiliyor.

Ev yapımı hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/ev-yapimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ahşap ev maliyeti uygun ve ekonomik olduğu için ayrıca tercih edilebilmektedir. Tüm bunlar dışında huzurlu ve nostaljik yaşamak isteyenler içinde bir seçenektir. Biz firma olarak bu konuda en iyi projelere imza attık. Sizler için böylesi huzurlu evler yapımında katkı sağlamak bizler için gurur verici olacaktır.

Ahşap evler özellikle Karadeniz yöresinde yaygın bir kullanıma sahiptir. Nemden korur, uzun süre bakım istemez ve doğal olduğu için sağlıklı bir yaşam sağlar. Ahşap ev maliyeti düşük olduğu için genel olarak insanların tercihi olmaktadır. Özellikle köy evi projeleri için ilk tercihlerinden birisidir. Bu durum onun doğal bir görünüme sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Kısa sürede inşa edildiği için fazlasıyla rağbet gören evler, insanların bütçesini de zorlamaz. Ahşap ev maliyeti için firmamızdan fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Şehrin kalabalığından, kaosundan kaçmak için yeterince fazla sebebi var. Eğer ki bir ahşap ev sahibi olmak istiyorsanız firmamızın bu yapıdaki üstün becerilerinden faydalanabilirsiniz. Sizler için %100 müşteri memnuniyeti sağlar ve yaşam alanlarınız için gereken hizmetleri sunarak özveri ile çalışacağız. Hem kaliteli hizmetler hem de ahşap ev maliyeti konusunda sizleri sıkacak bir bütçe olmaması için çalışmalar yapacağımızı belirtmek isteriz.

Ahşap Evlerin Ömrü Ne Kadardır?

Gürültülü hayat tarzından uzaklaşmak için tercih edilen ahşap evler, bazı insanlar için düşündürücü olabilir. Diğer yapılara oranla ahşap ev maliyeti ekonomik olsa da sağlamlığı göz önünde tutulan bir etken. Evler uzun yıllarca kullanılmak istenen yapılardır. Fakat her şeyin bir ömrü olduğunu unutmamak gerekir. Çeliğin paslanması, camın kırılması, pilin tükenmesi gibi ahşap evlerde zamanla ömrü dolmaktadır. Ahşabın en büyük düşmanı mantar, bakteri, böcek ve termitlerdir. Bazıları ahşabın tamamen yok olmasını sağlarken bazıları da sadece görüntüsünü bozmaktadır. Mantarlar ağacın çürümesini sağlayarak tahrip eder ve bu durum ağacın dayanma gücünü zayıflatır. Burada unutulmaması gereken şey, ahşabın doğada yok olabilen bir malzeme olmasıdır.

Ahşap evlerin kullanımında püf noktalar? Ev içerisindeki bazı elektronik cihazlar ile buhar oluşması kaçınılmaz. Bu buhar ev içerisinde kalır ve ahşabın ıslanmasına neden olur. Eğer ahşap kısa süre içerisinde kurursa sorun olmaz. Aksi durumda çürüme olabilmektedir. Ahşap evin bakımı ve onarımını profesyonelce yapılması ömrünü uzun tutacaktır. İyi bir firma inşa sırasında ve fiyatlar konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Firmamız hem yapım konusunda hem de ahşap ev maliyeti konusunda kaliteli hizmetler çıkartacaktır.

Tüm bu nedenlerin oluşmaması için gereken işlemlerden geçtiğinde ömrü oldukça uzun bir yapı olacaktır. Öncelikle ahşabı çürüten şey onun özüdür ve bu özü dışarı çıkartmak için bazı uygulamalar yapılır. Ahşabın fırınlanması ağacın kurtlanma ve mantar oluşumlarını engelleyecektir. Tomruklar kesilirken içerisinde haşereler gizlenir ve bu haşereleri yok etmenin en önemli yolu fırınlamaktır. Eğer ki fırınlama yapılmazsa, bu haşereler ahşap içerisinde zamanla üreyecek ve ahşap yapı 10-15 yıllık ömrü olacaktır.

Ağaç ev fiyatları hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/agac-ev-fiyatlari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğru tekniklerle ve profesyonel firmalar ile çalışıldığında, ahşap evin ömrü 80 yıla kadar sürmektedir. Bu yüzdendir ki ömürlük ev sınıfında ilk sıradaki yerini kimseye kaptırmıyor. Ahşap ev maliyeti diğer evlere göre daha ekonomik olduğu için uzun ömürlü bir kullanım sizler için avantajlı olacaktır. Firma olarak ömrü uzun yapılar üzerinde başarılı projelerimiz bulunmaktadır. Ahşap ev yapımlarında kanıtlamış olduğumuz başarılarımızın arasında yer almak isterseniz, 7/24 bizler ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Modern Ahşap Ev Modelleri ve Yapımı?

Ahşap ev modelleri nelerdir? İstenilen tarzlara göre ev yapımı teknikleri mevcuttur. Ahşap bir malzeme ile birçok tarzda evler inşa edilebiliyor. Buradaki önemli olan kısım sizin hangi tarzda ev istiyor olmanız. Firma olarak sizlerin isteklerini anlıyor ve bunlar üzerinde projeler ortaya çıkarıyoruz. Eğer ki ahşabı kullanarak ağaç ev istiyorsanız bunlar üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Ağaç ev fiyatları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Müstakil villa hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/mustakil-villa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Müstakil ev stilleri oldukça geniştir. Bunlar içerisinde ahşap evler ilk sıralarda yer almaktadır. Ayrıca ekonomik olması ile ahşap ev maliyeti oldukça makuldür. Ahşap evlerde bilindik birkaç model vardır. Bunlardan birisi, büyük ve geniş odun gövdeleri üzerine oturtulan evlerdir. Bu tip evler sıcaklığı evin her yerine yaymaktadır. Yazın serin, kışın sıcak olmasını sağlayacaktır. Bir diğeri ise Amerika’da oldukça yaygın kullanıma sahip ev tipidir. Küçük ve daha hafif parçalardan oluşan bir ev modelidir. Bu tipteki evler küçük parçalardan oluştuğu için daha sonra modeli değiştirilebiliyor. Bir diğeri de küçük parçalardan oluşan taşınabilir ev modelleri. Montaj yapılma olasılığı ile kolayca parçalar birleştirilerek inşa ediliyor.

Ahşap evler nasıl yapılır? Bu sorunun cevabı için öncelikle bir model seçilmeli. Çünkü kullanılan modellere göre ağaç türleri değişiklik gösterecektir. Dayanıklı ağaç olarak çam tercih edilir. Çamdan sonra kayın ya da meşe ağaçları da dayanıklılık göstermektedir. Sağlam bir ağaç türü ahşap ev maliyeti konusunda etkisi olacaktır. Bu ağaçlar kütük olarak da kullanılmaktadır. Kütükler kenetleme sistemi ile her kütüğün üst yüzü diğer kütüğe geçebilecek şekilde yatay açılarak kenetlenir. Kimyasal olarak yapıştırıcılar ve çiviler kullanılarak birleştirme işlemi yapılır. Kalan diğer kısımlar ahşap paneller ile inşa edilerek tamamlanır.

Ahşap Ev Maliyeti Ne Kadar?

Firmamız maliyetler konusunda uygun rakamlar sunacaktır. Dilerseniz bizler ile 7/24 iletişime geçerek ahşap ev maliyeti hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sonuç Yapı ailesi olarak hayallerinize ulaşmanızda rehber olacağımızı belirtmek isteriz.

Ahşap ev maliyeti ne kadar? Ahşap evler diğer ev modellerinde olduğu gibi fiyatlarda her şekilde değişiklik olabilmektedir. Bazı kişiler küçük ev isteseler de bazıları da büyük ev isteyebiliyor. Dolayısıyla yapının boyutu ev maliyetini değiştirecektir. Ahşap ev için tek katlı müstakil ev modelleri olarak yapıldığında uygun maliyetli olacaktır. Kat sayısı ikiye çıktığında maliyet artacaktır. Ya da havuzlu ev yapmak isterseniz ayrıyeten bir bütçe çıkacaktır. Kullanılacak ağaç türü, kaç katlı olması, modeli, metrekaresine kadar fiyatlar oluşturulmaktadır. Eğer ahşap ile taşı birleştirerek bir ev inşa etmek isterseniz taş ev maliyeti bütçeyi değiştirecektir. 

Tek katlı müstakil ev hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/tek-katli-mustakil-ev sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstediğiniz modellerde ahşap evleri inşa etmekteyiz. Ahşap ev maliyeti konusunda sizleri sıkıntıya sokmadan hayallerinize kavuşmanızda yardımcı oluyoruz. 7/24 bizler ile iletişime geçerek gereken tüm bilgileri alabilirsiniz.

Müstakil Ağaç Ev ve Havuzlu Ev Projeleri?

Çağımızda özellikle çok katlı evlerin ve apartmanların giderek yaygınlaşması ile tek katlı müstakil evlere olan rağbet giderek artmaktadır. Temel olarak bahçeli ve havuzlu gibi pek çok çeşitli tarz ve tasarımlarda olabilen müstakil evler, genellikle sessiz ve sakin yapıları ile popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Ağaç ev fiyatları alanında olduğu gibi müstakil evlerde de maliyet, yapılan işin boyutu ve niteliğine göre büyük ölçüde değişiklik göstermektedir. Özellikle pek çok çeşitli planlarla da oldukça özgün formlarda olabilen tek katlı müstakil ev modelleri, bahçe bölgelerinde oldukça güzel bir havuz da barındırabilmektedir.

Müstakil ev hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/mustakil-ev sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Müstakil evlerin avantajları? Günümüzde özellikle gürültülü şehir yaşamından kurtulmak için bir kaçış noktası olarak görülen müstakil evler, ülkemizin pek çok farklı bölgelerinde de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmelidir. Peki, neden müstakil evleri tercih etmeliyiz?

 • Müstakil evlerde kişisel yaşam alanınız oldukça büyüktür ve bu yaşam alanlarını diğer insanlarla paylaşmanız gerekmez.
 • Kendinize ait olan bahçede istediğiniz sebze, meyve ve çiçekleri yetiştirebilirsiniz.
 • Eğer evcil hayvanınız varsa; bahçenizde çok rahat bir şekilde gezebilir ve bu şekilde özgürlüğü de kısıtlanmamış olur.
 • Kişisel aracınız için çok daha geniş bir park alanına sahip olursunuz.

Özellikle müstakil ev projeleri alanında oldukça özgün seviyede hizmetleri ile tanınmakta olan markamız, uluslararası düzeyde hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile tercih edilmektedir. Özellikle ağaç ev fiyatları hususunda olduğu gibi müstakil ev yapım hizmetlerinde de başarılı çalışmaları ile tanınmakta olan Sonuç Yapı firmamız, %100 profesyonel çözümler ile değerli müşterilerinin hizmetindedir. Havuzlu ev modelleri alanında da oldukça başarılı hizmetleri ile öne çıkan işletmemiz, direkt olarak müşteri odaklı teknik çalışmalarına da kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Anahtar Teslim Ev Yapım Hizmetleri?

Günümüzde cevabı büyük ölçüde merak edilen sorulardan bir tanesi de ‘‘Ağaç ev fiyatları ne kadardır?’’ sorusudur. Özellikle pek çok çeşitli ağaç ve ahşa ev yapım hizmetleri hususunda oldukça başarılı ve etkin seviyede hizmetleri ile öne çıkmakta olan Sonuç Yapı markamız, 25 yılı aşkın tecrübesiyle de bu alandaki hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Oldukça makul ve uygun fiyatlı ağaç ev fiyatları ile haftanın 7 günü ve günün 24 saati fiyat teklifi vermekte olan firmamız, birinci sınıf kalitede hizmetlerini de hiç hız kesmeden sürdürmektedir.

Kendi sektöründe yüksek deneyim sahibi teknik ekip personeline de işletme çatısı altında yer veren markamız, profesyonel ev yapımı hizmetlerinde yetkin çalışmaları ile tanınmaktadır. Ağaç ev fiyatları alanında istenilen bölgenin niteliği ve yapılacak olan işin büyüklüğüne göre belirli bir fiyat teklifi vermekte olan firmamız, %100 çözüm odaklı teknik hizmetleriyle de öne çıkmaktadır. Temel olarak makul seviyede ağaç ev fiyatları ile tanınan işletmemiz, birinci sınıf kalitede işçilik standartlarıyla da tercih edilmektedir.

Ağaç ev hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/agac-ev sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle ağaç ev fiyatları hususunda oldukça uygun fiyatlı hizmet seçenekleri ile öne çıkmakta olan Sonuç Yapı firmamız, uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile tanınmaktadır. Söz konusu işletmemiz, pek çok çeşitli modernize iletişim yollarını da marka çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde markamızın uygun ağaç ev fiyatları ve çeşitli hizmet seçenekleri için;

 • Firma internet web sitemiz,
 • Kurumsal e-posta adresimiz,
 • İşletme GSM telefon numaramız veya
 • Genel şube merkez ofisimiz üzerinden bizlere kolaylıkla erişim sağlamanız mümkündür.
Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button