Su Yalıtım ve İzolasyon Fiyatları?

Yaptığımız su yalıtım işlemleri ile yapılarınızın ömrünü uzatıyor, yaşamsal alanınızın konforunu arttırıyoruz. 25+ yılın vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve profesyonellik ile kısa sürede işlem uzun vadede kalite sunuyoruz. 7/24 sorularınıza ve sorunlarınıza cevap vermek için her an hizmetinizdeyiz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi

  1. Anasayfa
  2. Yalıtım Çeşitleri
  3. Su Yalıtım ve İzolasyon...

Yalıtım nedir, nasıl yapılır? Su yalıtım, bir nesnenin veya yapılardaki taşıma sistemleri üzerinde meydana gelen deformasyonu engellemek ve bu yapıların dayanıklı olup daha uzun yıllar kullanılabilmesini sağlamak amacıyla kimyasal malzemeler kullanılarak yaptığımız penetrasyon engelleme işlemidir.

Su izolasyonu neden gereklidir? Bir alanda ve bölgede bulunan betonda su geçirgenliği oluşması penetrasyona sebep olmaktadır. Bu durumda özellikle çatı ve temel betonlarında su izolasyonu yapılmasını gerektirir. Bazen teraslarda her ne kadar zemin uygulaması yapılsa da zaman içerisinde zeminde meydana gelen deformasyonlardan dolayı su sızıntıları yaşanmaktadır. Bu tarz durumlarda ihtiyaç olan uzun ömürlü izolasyon işlemidir. Bu işlem için uzun uzman ellerden destek almak son derece önemlidir. Tam bu noktada ihtiyacınız olan firmayız. Sizler için hem yapıda yaşamsal kaliteyi arttırıyor hem de binanızın kullanım ömrünü arttırıyoruz.

Profesyonel Çatı Su Yalıtım Uygulamaları?

Yalıtım ve izolasyon malzemeleri nelerdir? Yalıtım uygulaması yapımında her zaman kimyasal yapı malzemeleri kullanmayız. İşlemlere göre bazen farklı materyaller kullanmamız gerekebilir. Örneğin çatı yalıtımı ve teras izolasyonunda işlem öncesinde penetrasyona neden olan yerin tespit edilmesi son derece önemlidir. Su yalıtım işlemleri bölgesel olarak da farklılık göstermektedir.

Günlük hayatınızı daha kaliteli hale getiriyoruz. Yapıların çatılarında yapılan yanlış yapıyı sizler için hem konfora hem de tasarrufa dönüştürüyoruz. Firmamızın usta ellerinden alacağınız hizmetler ile %100 kaliteli sonuçlar elde edeceksiniz.

Çatı yalıtım hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/cati-yalitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çatı izolasyonu neden gereklidir? Yapılan konutlarda yaşanan en büyük problem yanlış çatı yalıtımdır. Bu yanlış uygulama yüzünden konutlar yazları daha sıcak, kışları ise daha soğuk olmaktadır. Bazı durumlarda çatılar su akıtmaktadır. Bu problemi yaşamamak için yapılması gereken en önemli işlem uzman kişilerden profesyonel destek almaktadır. Firma olarak müşterilerimize yapım sonunda uzun vadede kullanacakları %100 sonuç veriyoruz.

Çatılar, taşıyıcı ve çatı kaplaması şeklinde 2 adet katmandan oluşmaktadır. Bu katmanlara ayrı ayrı uygulamalar yapmaktayız. Uyguladığımız sistem ve malzeme çatı türlerine göre değişiklik göstermektedir.

Yaptığımız profesyonel işlemler sayesinde hem konutlarda bulunan ısıyı içeride tutuyoruz hem de dışarıdan ısının içeri girmesine engel oluyoruz. Bu sayede kışın evler daha sıcak yazın ise daha serin olmaktadır. Çatı yalıtım ile beraber yaptığımız su yalıtım işlemleri sayesinde evler terleme ve küflenme gibi problemler de yaşanmaktadır.

Çatı yalıtımının avantajları nelerdir? Çatı yalıtım uygulamaları ile büyük oranda ısınma maliyetlerinden tasarruf sağlanır. Aynı zamanda profesyonel ustalarımız ile bütçeye uygun kalite standartlarına uygun işlemler yapmaktayız. Hava şartlarına bağlı olarak da gün geçtikçe yağmur, kar, rüzgâr, güneş gibi sebeplerden ötürü evlerin çatı bölgelerinde yaşanabilecek deformasyonları en aza düşürmekteyiz. Kullandığımız malzeme kalitesi ve ustalarımız işinin ehli olan personeller olunca ortaya üst kalitede sonuçlar çıkmaktadır.

Çatı Su Yalıtım Fiyatları?

Kaliteli ürün ve usta işçilik sayesinde hem uzun ömürlü yapılar hem de problemsiz bir yaşam alanı için başvuracağınız ilk adres firmamızdır. Çatı su yalıtımı alanında yaptığımız işler ile kalite standartlarının üzerinde, uzun süre rahat yaşayacağınız anlar vadediyoruz. Su yalıtım uygulamasında bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Çatı su yalıtımı hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/cati-su-yalitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Su yalıtımı fiyatları ne kadar? Yaşam alanlarımız en uzun süre vakit geçirdiğimiz yerlerdir. Bu alanlar da verimli vakit geçirmek son derece önemlidir. Ancak konutlarda yapılan yanlış izolasyonlar neticesinde hem insan hem de konutlar yıpranabiliyor. Özellikle çatılar en fazla deformasyona uğrayan alanların yağmur ve kar suyuna maruz kalan en önemli alanı çatılardır. Bu yüzden çatı izolasyonu, binayı dış etkenlere karşı koruyan bir bariyer görevi görmektedir. Doğru çatı izolasyon malzemeleri ile yapılacak bir su yalıtım, binayı yağmur ve kar sularından koruyarak binanın kullanım ömrünü ve performansını koruyacaktır.

Çatı izolasyonu; yapıların çatı bölümlerinde kullanıma uygun olarak tasarlamış olduğumuz ve su geçirimsizlik sağlayan malzemeler ile yaptığımız bir koruma işlemidir. Bu sayede yaptığımız su yalıtım işlem bariyer görevi yaparak yağmur ve kar suyu gibi sızıntıları önler. Küf, akma ve mantar veya aşınma gibi durumlar yaşanmaz.

Teras Su Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Firma olarak, yapacağımız teras su yalıtımı uygulaması ile yaz ve kış aylarında yaşanan farklı yoğunluklarınızda hiçbir sıkıntı yaşamadan teraslarınızı güvenle kullanabileceksiniz. Teras su yalıtım uygulamasında kullanmış olduğumuz yapı malzemeleri insan sağlığına zararlı olmadığı için teraslarınızı gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

Teras su yalıtımı hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/teras-su-yalitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Evlerimiz, bizler için çok değerlidir. Bu yüzden evlerimizin bakımları yapılırken en iyi şekilde olması için gerekli hassasiyeti isteriz. Bizler firma olarak,  bireylerin bu hassasiyetlerinin farkında olup, su yalıtım işlemini yaparken büyük bir özveri göstermekteyiz.

Teras bakımı nasıl yapılır? Teraslar, kış aylarında yağışlı hava koşullarına maruz kalan, yaz ayı içerisinde ise insanlar tarafından çok sık kullanılan alanlardır. Bu yüzden teras bakımına dikkat edilmesi gerekmektedir. Teras su yalıtımı uygulaması da temel bakımlar arasında yer almaktadır. Çünkü açık teraslarımızda yaşanan su sızıntıları sadece alt katta zarar vermez, bununla birlikte sızmanın başladığı yerden başlayarak binanın hepsine zarar vermeye başlar. Bu sebeple yapılacak olan teras su yalıtım işlemi, hem terasınızı hem de binanın tamamının yıpranmasına karşı alınan büyük bir önlemdir.

Teras izolasyonu hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/teras-izolasyonu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teras su yalıtımı işlemi hangi aşamalarda yapılır? sorusu merak edilen bir konudur. Teras su yalıtım işlemi hem inşaat aşamasında olan yapılarda hem bireylerin oturmuş olduğu binalarda yapılmaktadır. Bu işlem kısa bir sürede yığıldığı için kullanım gösterilen teraslarda zaman kaybı yaşanmamaktadır.

Su Yalıtımında Kullanılan Malzemeler?

Bizler,  su yalıtım işlemini yapmadan önce uygulama yapılacak alanla ilgili detaylı bilgi almaktayız. Sonrasında yapının genel özellikleri ve çevresel faktörlerde göz önünde bulundurarak yalıtım malzemesini seçmekteyiz. Her alana veya her yapıya aynı yalıtım malzemesini kullanmamaktayız. Zira çok sık kullanılan bir alana uygulanılacak su yalıtım malzemesinin kaliteli olması gerektiğini bilerek ona göre işlem yapmaktayız.

Su yalıtımı malzemeleri nelerdir? Evlerine su yalıtımı yaptırmayı düşünen kişilerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Su yalıtım işlemi, birbirinden farklı su yalıtım malzemeleri kullanılarak yapılmaktadır. Firma olarak bizler, 

  • Çimento esaslı 
  • Elastomerik reçine esaslı
  • Poliüretan esaslı
  • Bitüm esaslı
  • Poliürea esaslı gibi kaliteli ürün çeşitlerimizle su yalıtım işlemini büyük bir hassasiyetle yapmaktayız.

Bizler, 25+ yıllık tecrübe ve bu alandaki deneyimimizle evlerinizin çatı ve teraslarında yaşadığınız su sızdırmalarına kalıcı çözümler sunmaktayız.

Su yalıtımı yapılacak alan bilgisi hakkında detaylı bilgi alarak ona göre malzemenin seçilmesi kadar bu alana malzemesnin ne şekilde uygulandığı da önemlidir. Alana işlem yapılırken olumlu yönde bir sonuç alınabilinmesi için alan yüzeyinin hazırlanması ve yüzey teşhisinin iyi yapılması gerekmektedir. Sorasında ise işlemde kullanılacak malzemenin yüzeye doğru bir şekilde uygulanarak kürlenmesinin de en doğru şekilde yapılması gerekmektedir.

Sonuç yapı olarak, tüm bu aşamaları büyük bir dikkatle sürdürmekteyiz. Bu da bizlerin, işimizi yaparken ne kadar hassas davrandığımızın en önemli göstergelerinden biridir.

Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button