Ağaç Ev Fiyatları ve Modelleri?

Ağaç ev fiyatları hakkında bilgi edinmek için doğru adrestesiniz. 25+ yıllık tecrübesi olan firmamızla ahşap ev yapımı ve modelleri için 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Ağaç ev maliyeti için detaylı bilgiler alabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti vizyonumuz ile uzun yıllardır büyük başarılara imza atıyoruz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi

 1. Anasayfa
 2. İnşaatlar
 3. Ev Yapımları
 4. Ağaç Ev Fiyatları ve...

Modern çağımızda pek çok çeşitli ev modelleri, birçok farklı tarz ve tasarımlarda olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Her türlü ihtiyaç ve amaca yönelik olarak inşa edilmekte olan evler, insan hayatının pek çok farklı noktalarında da oldukça popüler bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. Günümüzde özellikle çeşitli Avrupa ülkeleri ve Amerika’da oldukça yaygın bir şekilde tercih edilen ağaç evler, ülkemizde de oldukça ciddi bir popülariteye sahiptir. Bu noktada da ağaç ev fiyatları, oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Ağaç Ev ve Ahşap Ev Modelleri?

Ahşap ev maliyeti ne kadar? Günümüzde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmekte olan ağaç ev modelleri, özellikle hobi amaçlı olarak kullanılan ahşap evlere bir örnektir. Fakat modern çağımızda pek çok çeşitli ahşap evler de ikamet amaçlı olarak kullanılmaktadır. Çok daha sağlıklı ve doğayla iç içe yapıları ile tercih edilmekte olan ahşap ev modelleri ile ilgili ‘‘Ahşap ev maliyeti ne kadardır?’’ sorusu da akıllarda yer etmektedir. Temel olarak içerisinde bulunduğumuz dönem itibariyle 20 metrekarelik ahşap evler, 120 bin ila 150 bin lira bandında değişiklik gösterebilmektedir.

Her türlü tarz ve tasarımlarda ve oldukça özgün çizgilerde üretilebilmekte olan ahşap evler, birçok çeşitli modellerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Özellikle güncel olarak en popüler ahşap evlerden olan bungalov evler de genellikle yazlık bölgeleri ve tatil bölgelerinde büyük oranda kullanılmaktadır.

Ahşap ev maliyeti hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/ahsap-ev-maliyeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ağaç ev fiyatları alanında oldukça uygun fiyatları ile tanınmakta olan markamız, bungalov ev inşa hizmetlerinde de etkin seviyede hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Firmamız, sektöründe tecrübeli teknik ekip kadrosu ve oldukça makul düzeyde ağaç ev fiyatları ile tercih edilmektedir.

Ağaç ev fiyatları ne kadardır? Özellikle büyük bir ağacın üzerine veya etrafına inşa edilmekte olan ağaç evler, genellikle yoğun orman bölgeleri ve ağaçlık arazilerin üzerine yapılmaktadır. Oldukça sevimli görünümleri ve kullanışlı yapıları ile öne çıkmakta olan ağaç ev modelleri, her türlü amaç ve ihtiyaca uygun şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Genellikle olgun bir ağaç gövdesine veya ağaç üzerine inşa edilmekte olan ağaç evler, genel olarak ahşap yapılıdır. Yaşam alanı, iş alanı, oyun alanı ve geçici ikamet gibi pek çok farklı amaçlar için kullanılmaktadırlar.

Ahşap Evlerin Özellikleri Nelerdir?

Ahşap evlerin özellikleri nelerdir? Bu soru diğer materyallerden yapılan evlerle ahşap ev arasında kararsız kalanların aklına en çok takılanlardan birisidir. Öncelikle ağaçlar dışardan katı ve şekil almaz gibi görünürler. Fakat usta ellerin tecrübesiyle mükemmel formlara dönüşebilirler. Ustalarımız adeta bir sanatçı dokunuşuyla standart ağaç ev çeşitleri yanında özel tasarım ahşap ev projelendirmeleri ve imalatı da yapabilmektedirler.

Ağaç ev hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/agac-ev sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Küçük ya da büyük istediğiniz her ölçüde tek katlı ya da dubleks ağaç evlerin imalatını yapabiliyoruz. Tek katlı ya da çift katlı olması tamamen sizin seçiminize bağlıdır. Ayrıca geleneksel, rustik ya da modern ağaç ev modellerimizi yaşam tarzınıza ve beklentilerinize göre projelendirebiliyoruz.

Köy evi projeleri nelerdir? Köy evi projeleri olarak ya da dağ evi projeleri olarak tercih edebilirsiniz. Verandalı, çatı katlı, asma katlı ve daha farklı özelliklerdeki ahşap ev çeşitleriyle arsalarınızı değerlendirebilir, kendinize ve sevdiklerinize yepyeni bir yaşam alanı kazandırabilirsiniz. Küçük tek katlı kullanışlı bir ahşap ev ya da kullanım alanı son derece geniş bir ağaç ev imalatı için bizlerden destek alabilirsiniz.

Ağaç Ev Kullanım Alanları Nerelerdir?

Ağaç ev kullanım alanları nerelerdir? Aslında ahşap evin tarihi insanlık tarihi kadar eskidir. Bugün Anadolu’nun birçok yerinde tarihi konaklar, saraylar ağaç yapılardan oluşmaktadır. Fakat günümüzde haliyle özellikle 1990’ların ortalarından itibaren eğlence amaçlı kullanılır olmuştur. İnsanlar şehirlerin betonarme yapıların sıkılarak taş ev fiyatları ile birlikte ahşap evlere merak salmışlardır.

Ahşap ev nerelerde kullanılır? Ahşap evler hem eğlenmek hem barınmak için tercih edildikleri gibi dekoratif olarak da park, bahçe dizaynlarında, peyzaj mimarisinde önemli bir yere sahip olmuştur. Küçük çocuklar için oyun alanı, sporcular ve tatilciler için barınak özelliği ile öne çıkmaktadır. Ahşap evleri kullanarak lokanta tarzı işletme olarak hizmet verenler yanında son dönemde ahşap evler otel olarak da kullanılmaktadır. Bu da ticari bir kazanç elde etmek isteyenler için ahşap evi cazip hale getirmektedir.

Dolayısıyla ahşap evin kullanım alanı son derece geniştir. Firmamız her kullanım amacına uygun ağaç ev projeleri hayata geçirebilmektedir. Bu zamana kadar müşterilerimizce en çok tercih edilenler ise şunlar olmuştur:

 • Dağ evi,
 • Çiftlik evi,
 • Yayla evi,
 • Kır evi,
 • Ahşap otel,
 • Stüdyo.

Taş Ev ve Köy Evi Projeleri?

Genel olarak taşra bölgesinde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmekte olan taş evler de genellikle hobi amaçlı olarak kullanılmaktadır. Özellikle yazlık veya ormanlık bölgelerde oldukça yüksek oranda tercih edilen taş evler, oldukça şık ve retro tasarımları ile görenleri büyülemektedir. Taş evler genellikle;

 • Dayanıklı, sağlıklı, uzun ömürlü ve
 • Doğayla uyumlu yapıları ile öne çıkmaktadır.

Taş ev maliyeti hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/tas-ev-maliyeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Temel olarak doğayla iç içe olmak ve sessiz, sakin ve huzurlu bir köy yaşamı için tercih edilmekte olan köy evleri de köy evi projeleri kapsamında hayata geçirilmektedir. Ağaç ev fiyatları kapsamında olduğu gibi köy evlerinde de yapılacak olan evin boyutu ve niteliği oldukça önemlidir.

Taş ev fiyatları ne kadardır? Taş evi maliyeti denildiği zaman; güncel olarak metrekare birim maliyeti 5500 ila 6000 Türk lirası değişen taş ev maliyetleri, yapılacak olan ortama göre de değişiklik göstermektedir. Ağaç ev fiyatları alanında olduğu gibi taş ev fiyatlarında da oldukça makul fiyatları ile öne çıkan markamız, yenilikçi ve modernize seviyede yapım hizmetleri ile tanınmaktadır.

Müstakil Ağaç Ev ve Havuzlu Ev Projeleri?

Çağımızda özellikle çok katlı evlerin ve apartmanların giderek yaygınlaşması ile tek katlı müstakil evlere olan rağbet giderek artmaktadır. Temel olarak bahçeli ve havuzlu gibi pek çok çeşitli tarz ve tasarımlarda olabilen müstakil evler, genellikle sessiz ve sakin yapıları ile popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Ağaç ev fiyatları alanında olduğu gibi müstakil evlerde de maliyet, yapılan işin boyutu ve niteliğine göre büyük ölçüde değişiklik göstermektedir. Özellikle pek çok çeşitli planlarla da oldukça özgün formlarda olabilen tek katlı müstakil ev modelleri, bahçe bölgelerinde oldukça güzel bir havuz da barındırabilmektedir.

Havuzlu ev hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/havuzlu-ev sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Müstakil evlerin avantajları? Günümüzde özellikle gürültülü şehir yaşamından kurtulmak için bir kaçış noktası olarak görülen müstakil evler, ülkemizin pek çok farklı bölgelerinde de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmelidir. Peki, neden müstakil evleri tercih etmeliyiz?

 • Müstakil evlerde kişisel yaşam alanınız oldukça büyüktür ve bu yaşam alanlarını diğer insanlarla paylaşmanız gerekmez.
 • Kendinize ait olan bahçede istediğiniz sebze, meyve ve çiçekleri yetiştirebilirsiniz.
 • Eğer evcil hayvanınız varsa; bahçenizde çok rahat bir şekilde gezebilir ve bu şekilde özgürlüğü de kısıtlanmamış olur.
 • Kişisel aracınız için çok daha geniş bir park alanına sahip olursunuz.

Özellikle müstakil ev projeleri alanında oldukça özgün seviyede hizmetleri ile tanınmakta olan markamız, uluslararası düzeyde hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile tercih edilmektedir. Özellikle ağaç ev fiyatları hususunda olduğu gibi müstakil ev yapım hizmetlerinde de başarılı çalışmaları ile tanınmakta olan Sonuç Yapı firmamız, %100 profesyonel çözümler ile değerli müşterilerinin hizmetindedir. Havuzlu ev modelleri alanında da oldukça başarılı hizmetleri ile öne çıkan işletmemiz, direkt olarak müşteri odaklı teknik çalışmalarına da kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Anahtar Teslim Ev Yapım Hizmetleri?

Günümüzde cevabı büyük ölçüde merak edilen sorulardan bir tanesi de ‘‘Ağaç ev fiyatları ne kadardır?’’ sorusudur. Özellikle pek çok çeşitli ağaç ve ahşa ev yapım hizmetleri hususunda oldukça başarılı ve etkin seviyede hizmetleri ile öne çıkmakta olan Sonuç Yapı markamız, 25 yılı aşkın tecrübesiyle de bu alandaki hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Oldukça makul ve uygun fiyatlı ağaç ev fiyatları ile haftanın 7 günü ve günün 24 saati fiyat teklifi vermekte olan firmamız, birinci sınıf kalitede hizmetlerini de hiç hız kesmeden sürdürmektedir.

Ev yapımı hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/ev-yapimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kendi sektöründe yüksek deneyim sahibi teknik ekip personeline de işletme çatısı altında yer veren markamız, profesyonel ev yapımı hizmetlerinde yetkin çalışmaları ile tanınmaktadır. Ağaç ev fiyatları alanında istenilen bölgenin niteliği ve yapılacak olan işin büyüklüğüne göre belirli bir fiyat teklifi vermekte olan firmamız, %100 çözüm odaklı teknik hizmetleriyle de öne çıkmaktadır. Temel olarak makul seviyede ağaç ev fiyatları ile tanınan işletmemiz, birinci sınıf kalitede işçilik standartlarıyla da tercih edilmektedir.

Özellikle ağaç ev fiyatları hususunda oldukça uygun fiyatlı hizmet seçenekleri ile öne çıkmakta olan Sonuç Yapı firmamız, uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile tanınmaktadır. Söz konusu işletmemiz, pek çok çeşitli modernize iletişim yollarını da marka çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde markamızın uygun ağaç ev fiyatları ve çeşitli hizmet seçenekleri için;

 • Firma internet web sitemiz,
 • Kurumsal e-posta adresimiz,
 • İşletme GSM telefon numaramız veya
 • Genel şube merkez ofisimiz üzerinden bizlere kolaylıkla erişim sağlamanız mümkündür.
Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button