Köy Evi Projeleri ve Maliyetleri?

Köy evi projeleri ile eskiyi yaşamak isteyebiliyorsunuz. Bu proje kapsamında merak ettiklerinizi öğrenmek ve detaylı bilgiler almak için doğru yerdesiniz. 25+ yılı aşkın profesyonel projelerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Köy evi projesi hakkında bilgi almak için 7/24 arayın.

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi

 1. Anasayfa
 2. İnşaatlar
 3. Ev Yapımları
 4. Köy Evi Projeleri ve...

Geleneksel olarak Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir köy evleri. Eski yaşantılarında bu deneyimi yaşamış fakat zamanla şehirleşme hayatına kapılmış insanlar bir süre sonra köy evi hasreti çekebiliyor. Bazı belediyeler bunu özel olarak sağlıyor ve köy evi projesi oluşturuyor. Bazı insanlar bunun için özel olarak kendilerine bir köy evi inşa etmek istiyor. 

Köy evleri nasıl yapılır? Köy evleri için kare ve dikdörtgen genel olarak tercih ediliyor. Fakat modern yapılar isteyenler içinde projeler yapılmaktadır. Köy evi projeleri iki katlı ya da tek katlı olarak yapılmaktadır. Tercihlerinize ve arsanıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Köy evinizi şehir merkezinden uzak bir alanda tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Trafikten, kalabalıktan, gürültüden uzaklaşıp doğa ile iç içe yaşamak istiyor ve bunun için arayışta olabilirsiniz. Firmamız bu konuda isteklerinize göre köy evi projeleri oluşturmaktadır. Eğer bir arsanız varsa ve köy evi projesi yaptırmak isterseniz firma olarak bu projeler için en güzel tasarımları ortaya çıkartacağız.

Köy Evi Projeleri Yapımında Püf Noktalar?

Köy evi projeleri yapımında püf noktalar nelerdir? Köy evleri diğer ev yapılarına göre farklı tasarımlara sahiptir. Modern ve geleneksel tarzda yapılabilmektedir. Köy evi projelerinde bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Doğa içerisinde bir köy, kasaba gibi yaşam alanlarında arsa satın almalısınız. Bu arsayı satın aldığınızda hisseli değil tapusu size ait olarak satın almalısınız. Evinizin tapusu olmadığı için kaçak gözükecek ve iskân alamayacaksınız. Böyle bir durumda ne elektrik ne de su aboneliyi oluşturamazsınız. Köy evi projeleri için bu konuda dikkatli olmalısınız.
 • Dağ ve yayla evleri gibi bir köy evi yaptırmak istiyorsanız eğer akşamları soğuk olabileceğini hesaba katmalısınız. Soba, şömine gibi ısıtma sitemlerini tercih edebilirsiniz.
 • Trafik gürültüsünden kaçmak için köy evini şehirden uzakta bir arsada tercih edeceksiniz. Ama bir köy evi için yolu da hesaba katmalısınız. Ana yola yakınlığı da sizler için önemli olacaktır.
 • Arazi şahsınıza ait olsa bile bazı prosedürlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde sonradan bir problem ortaya çıkacaktır. Yapı izni almak için bir dilekçe vermelisiniz. Arsanıza bina yapmak uygun mu değil mi incelenir.
 • Bir firma ile anlaşmanız oldukça doğru bir karar olacaktır. Köy evi projeleri kapsamında sizler için uzman bir destek sağlamış olacak ve binalarınızın sağlam olması için projeler hazırlayacaktır.
 • Çevre şartları da oldukça önemlidir. Evinizin güvenli bir alanda olacağından emin olmalısınız.
 • Önemli püf noktalardan birside evin hangi konumda yapılacağı. Mesela bağ evi için ağaç ev uygun bir tarz olacak.
 • Zeminin depreme dayanıklı olup olmadığı konusunda sıkı bir araştırma yapmalısınız. Heyelan gibi afetler için dayanıklı olmalıdır.
 • Tercih edilen modellerde fiyatlar değişecektir. Mesela taş ev maliyeti ile ahşap ev maliyeti farklılık gösterecektir. Köy evleri kişiye özel olduğundan müstakil ev fiyatları için bütçenize uygun tercihler yapabilirsiniz.

Bu püf noktalar hem önemli detaylar içermekte hem de sizler için yol gösterici olabilmektedir. Köy evi projeleri için artık bir karar vermiş olmalısınız. Bu konuda Sonuç Yapı firmamız sizlere özel projeler ortaya çıkaracaktır.

Köy Evleri Fiyatları ve Modelleri?

İki farkı köy evi nasıl oluyor? Bu soru için genel olarak tek katlı ve iki katlı köy evleri diyebiliriz. Yasal olarak köy evlerinde çok katlı binalara izin verilmiyor. Köy evleri için genel olarak tek katlı tercih ediliyor. Tek katlı müstakil ev projeleri için firmamız bünyesinde çalışan ekibimiz sizler için güzel projeler hazırlayacaktır.

Tek katlı müstakil ev hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/tek-katli-mustakil-ev sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tek katlı köy evleri geniş aileler için uygun olmayabilir. Bunun için iki katlı köy evleri tercih edilebilir. Köy evi projeleri için önemli olan geleneksel bir tarz taşımasıdır. Tabi ki modern köy evleri de yapılıyor. Hatta tek katlı köy evleri modern yapıldığında oldukça gösterişli ve kullanışlı oluyor. Burada ki önemli nokta yapılacak evin köy evi izlenimi uyandırmasıdır. Hem kullanışlı hem modern hem de geleneksel köy evi projeleri talepleriniz üzerine yapılıyor.

Köy evi yapan firmalar? İsteklerinize göre köy evi projeleri hazırlıyoruz. Kaç odalı olması gerektiği, hangi materyaller kullanılması ya da bahçe yapısı gibi istekleriniz üzerine projeler yapıyoruz. Bu konuda alanında uzman çalışanlarımızdan destek alarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda tek katlı veya iki katlı köy evi projeleri hazırlıyoruz.

Modern Köy Evleri Projeleri?

Modern köy evi projesi nedir? Adından da anlaşılacağı üzere çağın izlerini de taşıyan bir ev ortaya çıkmaktadır. Yenikleri kullanarak köy evi tasarlanabiliyor. Genelde pencereleri büyük tercih ediliyor. Çünkü doğal ortamı evin içinde de hissetmek isteniliyor. Hem geleneği hem de moderniteyi yansıtıyor. Doğal malzemeler ile modern bir görüntü yansıtarak ortaya çıkan güzel projeler hazırlıyoruz. Böylece köy evlerini çalışanlarımızın imzasıyla huzurlu ev olarak kullanıma hazır hale getiriliyor.

Köy evi yapımında hangi malzemeler kullanılır? Köy evleri müstakil ev için oldukça uygun bir seçenektir. Köy evleri için genel olarak ahşap ve taş kullanımı yaygındır. Bu iki detayı kullanarak modern bir köy evi ortaya çıkıyor. Tercihlere göre oluşturulan köy evi projeleri verandalı, asma katlı, teraslı gibi farklı özellikler ile yapılabiliyor. Ayrıca modern görünümlü betonarme köy evleri de tercih edilmektedir. Tamamen sizlerin isteğine göre bu projeler karşınıza çıkartıyoruz.

Müstakil ev hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/mustakil-ev sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Modern bir köy evi imalatı için bizlerden destek alabilirsiniz. Deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile geleneği moderniteye katarak şık ve aurası köy evi olan tasarımlar hazırlıyoruz. Hem dış yapısında hem de iç yapısında istenilen tarza uygun donanımlara sahip köy evi projeleri firmamız bünyesinde yapılmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti sayesinde daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak en büyük vizyonumuz.

Köy Evi Yapımın Maliyeti Ne Kadar?

Ev yapımı konusunda uygun maliyetler üzerinden hizmetler sağlıyoruz. Burada yapılacak model fiyatları etkileyecektir. 

Köy evlerinin maliyeti ne kadar? Köy evi projeleri maliyet konusunda değişiklik gösterecektir. Kullanılacak ürünler, kat sayısı, materyal seçimi gibi etkenler fiyatları değiştirecektir. Köy evini dağlık bir alanda yapmak isterseniz taş ev modellerini tercih edebilirsiniz. Böyle bir durumda taş ev fiyatları ile diğer yapılar içerisinde farklılık gösterebilecektir. Yaylada bir ev inşa etmek istiyorsanız ahşap ev maliyeti içerisinde kullanılacak ağaç türüne kadar model yapısı da etkileyecektir. Köy evinizin bahçesine bir ağaç ev yaptırmak isterseniz eğer ağaç ev fiyatları içinde bütçe ayırmanız gerekecektir.

Ağaç ev fiyatları hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sonucyapi.com/agac-ev-fiyatlari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Köy evi projeler için gereken maliyetler istek ve arzulara göre farklılık oluşturacaktır. Kaç odalı olması gerektiği ya da tek katlı bir köy evi veya iki katlı bir köy evi maliyetleri etkileyecektir. Bu konuda az ya da çok diyemeyiz. Tüm bu maliyetler için firmamız sizlere gereken uygun fiyatlar üzerinden hizmetler sağlayacaktır. Hem fiyatlar hem de detaylar için 7/24 bizler ile irtibata geçebilirsiniz. 25+ yıllık deneyime sahip firmamız sizler için en doğru kararlar üzerinde projeleri hazırlayacaktır. Proje sonunda doğal bir ortamda köy evinizin tadını huzurla çıkartabileceksiniz.

Gönder
1
7/24 Hemen Fiyat Al
Hemen Fiyat Al
7/24 hemen cevap veriyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button